EĞİTİM YATIRIMCILARININ İLGİSİNE

İSTANBUL'DAKİ ANADOLU

 

İSTANBUL’DAKİ ANADOLU, yeni bir okul markası yaratmak isteyenlerle var olan markalarıyla nitelikli bir hamle yapmak isteyenlerin tercihlerine yanıt verecek bir projedir.

 

İstanbul’daki Anadolu, “Küçültülmüş Türkiye” olarak özetlenebilir.

 

İSTANBUL’DAKİ ANADOLU, anaokulundan üniversitelere kadar tüm resmi ve özel okul öğrencileri için kalıcı öğrenmenin merkezi olmaya aday bir projedir.

 

Çünkü İstanbul’daki Anadolu; YAZARAK ÖĞRENME, DİNLEYEREK ÖĞRENME, OKUYARAK ÖĞRENME, İZLEYEREK ÖĞRENME yöntemleri arasında yer alan GÖREREK ÖĞRENMEYİ, hem de CANLI CANLI GÖREREK-YAŞAYARAK ÖĞRENMEYİ en ön plana çıkaran, ona işleklik kazandıran bir projedir.

 

Tüm öğrencilerin yararlanmasına açık bağımsız bir platform olarak düşünülebileceği gibi bir eğitim kurumuyla da bütünleştirilebilir.

 

Eğitim dünyamızda özgün ve yeni bir markayla yer almaya çok yakın ve çok uygun,

 

Ancak yeni bir marka yaratmak yerine, kendi markalarında kalmayı tercih edenler olursa, o zaman da markalarına yeni ve farklı bir hamle kazandırmış olurlar.

 

Temel Liselerin kapanacakları konusunda söylentiler olsa da, 2018-19 öğretim yılı öncesinde alternatif marka arayışları yoğunlaşacaktır.

 

Temel Liselerin 2019’da kapanacakları varsayılırsa, temel lise kurucularının alternatif marka arayışları şimdiden başlayacak, 2018 yılında iyice yoğunlaşacaktır. Dolayısıyla İstanbul’daki Anadolu temel lise kurucularıyla eğitim yatırımcılarının ilgi odağı olmaya adaydır.

 

Bu proje, KAZANIM VE SÜREÇ YÖNETİM SİSTEMİ adlı eğitim modeliyle de desteklenirse, milli eğitimimiz için örnek olacaktır.

 

Türkiye’yi bir bütün olarak görmek ve tanımak isteyen herkese hitap eder.

 

Yerli yabancı herkes, İstanbul’daki Anadolu’yu görmeden İstanbul’dan ayrılamaz.

 

Kısaca özetlemek gerekirse, İstanbul’daki Anadolu, tüneli açmaya başlar başlamaz, tünelin sonundaki ışığı gösterecek bir projedir.

       

        İstanbul'daki Anadolu; Ankara'da, İzmir'de, Bursa'da, Konya'da da olabilir!

        Eğitim yatırımcılarının ilgisine sunuyorum. 

ARŞİVDEN
 

 

Eğitimci Programları (İndir)

 

Copyright © 2048 Your Company Name | Validate XHTML & CSS