EĞİTİMCİLEİN PROGRAMLARI - EXCEL UYGULAMALARI

1. Kaç Öğretmen-AL2 (Anadolu Liseleri için)

Özel ve resmi Anadolu Lisesi yöneticileri için tasarlanmış bir program.

Sınıf ve şube sayıları belirlendikten sonra hangi branşta kaç ders olduğunu ve öğretmen ihtiyacını belirlemeye yarayan bir program.

Kurulum gerektirmez, klavyeye de gerek duyulmaz. Masaüstüne veya başka bir yere yapıştır, hemen kullan. TTKB çizelgesinde yer almayan farklı dersler eklenebilir. Ders saatleri üzerinde değişiklik yapılabilir. Makro ve Excel formülleriyle oluşturulmuş basit bir uygulama.xx

 (İNDİR)

    

2. Kaç Öğretmen-TE1 (Temel eğitim okulları için)

Yukarıdaki açıklamalara ek: İlkokul ve ortaokul için ortak kullanmaya uygudur. İstenirse sadece ilkokul veya ortaokul için kullanılabilir. Diğer açıklamalar bu program için de geçerlidir.     

(İNDİR)

    

3. Nöbetçi Öğretmen Hazırlama Programı

Nöbet alanları ve öğretmen bilgileri girildikten sonra nöbet çizelgesini hazırlamak birkaç dakika sürer. Klavye kullanmak zorunda kalmazsınız. 1, 2, 3 nöbet verilen öğretmenlerin adları listeden otomatik olarak silinir, böylece her öğretmene eşit görev vermeyi denetim altında tutabilirsiniz.     

İNDİR) 

    

4. Sınıf Defteri-Yoklama Programı (Deneme aşamasında)

Yıllık planlardaki konularla ilişkilendirilen bir programdır. Öğretmen kıs yol bağlantısıyla elektronik tahtada programı açar. Bulunduğu dersin konusu yıllık plandan süzülerek ekranda görülür. Öğretmen konunun işlenişiyle ilgili bilgi girebilir, konuyu değiştirebilir, önceki/sonraki haftalardan bir konu seçebilir.

Sınıf listesini de barındıran programda günlük yoklama yapılır. Yöneticiler yoklama sonuçlarını masalarındaki bilgisayardan görebilir.

Bu program akıllı tahta olmayan okullarda da kullanmaya uygundur.

  

(Ve daha başkalarıyla birlikte yakında burada olacak)

    

 

 

Daha Fazlası

 

ARŞİVDEN
 

 

Eğitimci Programları (İndir)

 

Copyright © 2048 Your Company Name | Validate XHTML & CSS