HORMONLU SORULAR

BONUSLU SORULAR

İKİ KONULU SORULAR

 

TÜRKÇE Soru Çözerken, aynı anda diğer derslerle ilgili KAZANIMLARDAN bildiklerinizi güncelleyiniz, unuttuklarınızı hatırlayınız, görmediklerinizi öğreniniz...

 

 

Değerli gençler!

Unutmayınız, hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemezse, HEDEFİ OLMAYAN ÖĞRENCİYE hiçbir soru, hiçbir öğretmen yardım edemez.

4000 adet İKİ KONULU SORULAR yukarıdaki başlıklardan biriyle yakında kitap olarak yayınlanacaktır. Şu an editör süzgecinden geçme aşamasındalar. Ancak sizlerin yararlanması her zaman mümkündür.

Tüm konu başlıklarını görmek için "Tüm Konu Başlıklarını Aç"a tıklayınız. O sayfada dört bini aşkın soruların derslere göre dağılımını ve konu başlıklarını göreceksiniz. ÖRNEK soruları açınız ve inceleyiniz.

Seçtiğiniz yaprak testlerin kod numaralarını yazın iletişim bölümünde yer alan mail adresine gönderiniz. En kısa zamanda istediğiniz yaprak testler bildirdiğiniz adrese gönderilir. Ancak her defasında en fazla beş (5) adet yaprak test gönderilir. Yaprak testleri çözdükten sonra yanıtlarını tekrar aynı mail adresine resim olarak gönderebilirsiniz.

Yanıt anahtarları, yayınlanma tarihinden bir hafta sonra sol yandaki sütunda duyurulacaktır.

ÖNEMLİ!

Testleri çözdükten sonra yanıtlarınızı seferyuruk@hotmail.com adresine göndermeniz halinde. Yanıtlarınızla birlikte Mail adresinizi göndermeyi unutmayınız.

 

 

Tüm Konu Başlıklarını Aç

 

 

OKULLARINIZ TARAFINDAN YAPILAN CANLI DERSLERİ DİNLENİYİNZ!

 

DENEME SINAVLARINA KESİNLİKLE KATILINIZ!

 

Unutmayınız;

HER DENEME SINAVI RESMİ MÜSABAKADAN ÖNCE YAPILAN ANTRENMANDIR.

 

KENDİ BAŞINIZA YAPTIĞINIZ ANRENMAN SAHADA YAPILAN ANRENMANIN YERİNİ TUTMAZ.

BU ANRENMANLARDA NE KADAR DOĞRU VEYA YANLIŞ YAPTIĞINIZ ÖNEMLİ DEĞİLDİR. ÖNEMLİ OLAN SINAV DİSİPLİNİNİ UYUM SAĞLAMAKTIR. BU UYUM BİR FAZLA YAPILAN DENEMEYLE ELDE EDİLİR.

KENDİNİZE HEDEF KOYMAYI SAKIN UNUTMAYIN. DENEME SINAVLARINA BÜYÜK VEYA KÜÇÜK MUTLAKA HEDEF ODAKLI GİRMEYE ÇALIŞINIZ.

 

HEPİNİZE BAŞARILAR DİLİYORUM.

KOLAY GELSİN, İYİ ÇALIŞMALAR....

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Not_: Bu sayfada yer alan her türlü yazı ve dokümanlar hiçbir şekilde çoğaltılamaz, başka yerde yayınlanamaz, ticari amaçla kullanılamaz.